PRZEDSTAWICIELE SŁUŻB MUNDUROWYCH RYWALIZOWALI NA STRZELNICY

 

Przedstawiciele służb mundurowych walczyli o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie. W zawodach strzeleckich, które odbyły sie na strzelnicy PZŁ ,,Bór'' w Głogowie Małopolskim, najlepsi okazali sie policjanci.

Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych, które odbyły się 27 kwietnia br. na strzelnicy PZŁ ,,Bór'' w Głogowie Małopolskim, zorganizowało Porozumienie Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa  Podkarpackiego. Jak zawsze były one okazją do doskonalenia umiejętności strzeleckich funkcjonariuszy oraz popularyzowania sportu strzeleckiego. Uczestniczyło w nich 12 trzyosobowych drużyn. Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele służb mundurowych z Podkarpacia - Policji, Wojska Polskiego, Straży Pożarnej i Służby Celnej. Uczestnicy zmagali się w kiliku konkurencjach, zarówno grupowych, jak i indywidualnych. Najlepsi okazali się policjanci.

Najlepszym strzelcem w konkurencji dwuboju okazał sie funkcjonariusz Samodzielnego Pododzialu Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. Drugie miejsce zajął Grzegorz Okleja reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Nisku, a trzecie wywalczył Janusz Paziewski z I Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie. W Klasyfikacji zespołowej na podium stanęły drużyny:

1. Komendy Powiatowej Policji w Nisku - Grzegorz Okleja, Tomasz Mścisz, Marcin Skupień

2. Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli - Grzegorz Utnik, Wojciech Jabłoński, Tadeusz Kowal

3. Komendy Powiatowej Policji w Rzeszowie - Anita Furmańska, Grzegorz Polak, Grzegorz Szul

Zwycięzcy otrzymali puchary i medale. Nagrody i gratulacje przyjęli od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Pawła Filipka,       asp.szt. Józefa Bąka - Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów oraz Krzysztofa Kawalca - Prezesa Podkarpackiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju. Pozostali uczestnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami.

bor1

bor1

bor3

bor4


( 0 Ocen(y) )

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Najczęściej komentują

  • admin
    1
You are here: